Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Czasoprzestrzeń 1
publikacje
Recenzja na VictoryGames.eu
Recenzja na JRK

OD TWÓRCY

Szczerze mówiąc trudno jest oceniać swoją grę. Niemniej jednak postanowiłem to zrobić. Obiecuje, że postaram się zrecenzować ją zupełnie obiektywnie. No tyle tytułem wstępu...

Myślę, że nie musze rozpisywać się na temat fabuły bo jest jej poświęcony cały osobny dział. Natomiast coś wspomnieć trzeba... A więc fabuła na pierwszy rzut oka, wydaje się dosyć banalna, bo co to za fabuła żeby zabić potwora. Wydaje mi się natomiast, że jest to mylne odczucie, ponieważ im dalej zagłębiamy się w ten pełen tajemnic świat tym więcej odkrywamy i tym bardziej jesteśmy zaskakiwani poprzez nieoczekiwane zwroty akcji. Nie wolno mi zapomnieć, że jest to pierwsza gra jaką zrobiłem na RPG Makerze na peceta. I powoli uczyłem się, zdobywałem nowe grafiki... i dlatego gra coraz dalej jest coraz lepsza.

Zdecydowanie nie można zapomnieć o godzinach zabawy i godzinach przeżywania razem z bohaterami przygód. Wersja która jest dostępna do ściągnięcia jest poprawiona i powinna zająć wam około 40 godzin. Myślicie pewnie, że to przesada... Ale wręcz przeciwnie, to szczera prawda. Mojemu testerowi ukończenie gry zajęło więcej niż 40 godzin.

Moglibyście pomyśleć, że przechwalam własną grę. Tak nie jest. Nie zaprzeczam, że gra ma wiele plusów, tak mi się przynajmniej wydaje. Jednak gra ma wiele minusów. Zdecydowanie za długie intro, potrafi być czasem zakręcona i poziom nie przychodzi łatwo, te dwa ostatnie starałem sie naprawić. Musze przyznać, że człowiek przez za duży moim zdaniem świat potrafi się zniechęcić. Sądzę jednak, że dla osób które lubią RPG będzie to niezła zabawa. A do fanów jRPG myślę, że gra bez oporów powinna trafić. Warto jest przypomnieć, że gry w jeden wieczór nie da się przejść. Co najmniej kilka wieczorów przyda się zarezerwować.

Ja osobiście polecam grę. Bo myślę, ze udało mi się nadać tej grze "coś" co powoduje, że wiele osób chce w nią grać i ciekawi są co będzie dalej. Oczywiście gry oceniać jakąś skalą nie będę, gdyż myślę, że wy to powinniście zrobić. Powinienem jeszcze dodać, że Czasoprzestrzeń to trylogia i każda część powiązana jest w jaki? sposób z inną. Dlatego warto przejść je po kolei.

X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X