Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Czasoprzestrzeń 1
fabuła

Na wydawało by się spokojny świat spada ogromne niebezpieczeństwo. Na planecie pojawia się straszliwy potwór, który pragnie zniszczyć cały świat. Wielki Mędrzec, kapłan jednego z miast, wymyśla sprytny plan. Otwiera on wrota czasu, którymi wysyła do przeszłości trójkę młodych poszukiwaczy przygód. Ich zadaniem jest odnalezienie i unicestwienie owego potwora gdy był jeszcze młody.

Jednak powoli wszystko zaczyna się komplikować. Turmin, jeden z tej trójki, odchodzi zostawiając swoich towarzyszy. Oni jednak postanawiają nie tracić czasu i wypełnić zlecone im zadania. W czasie swoich podróży rozwiązują oni liczne zagadki i pomagają mieszkańcom sporej ilości miast jakie przyjdzie im zwiedzić. Przez swoją podróż poznają swoich nowych towarzyszy, którzy zgadzają się im pomóc... niektórzy z nich mają swoje mroczne sekrety... które mają w przyszłości wyjść na jaw. W miarę upływu czasu między towarzyszami zawiązuje się przyjaźń, a nawet pojawia się wątek miłosny.

Przeszłość zaczyna być dla nich coraz bardziej jasna. Kolejno poznają po sobie tajniki rządzące światem. Poznają historie Seji i Mrocznej Energii... Dowiadują się skąd tak naprawdę wziął się potwór, który zaatakował teraźniejszość i kim on tak naprawdę jest. Niestety nie zdają sobie sprawy, że ich misja ma się skomplikować... i tylko cud będzie mógł sprawić, że uda im się ją wykonać.

Oczywiście jest to fabuła w ogromnym skrócie. Jeśli nie wierzysz nie pozostaje ci nic innego jak to sprawdzić.

X
X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X