Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Czasoprzestrzeń 3: Nowy Świat
gemsa

Gemsa - magiczne kamienie, pozostałości po meteorze , które dają ludziom magiczne moce.

Gemsa dzielą się na:
- gemsa typu A i do nich należą Gemsa magi standardowej, kolor niebieski
- gemsa typu B i do nich należą Gemsa magi wspomagającej, kolor pomarańczowy i Gemsa magi przywoływań koloru zielonego

W Ekwipunku postać ma 2 sloty do których wsadza się gemsa. Jeden slot typu A i jeden typu B. Więc jak mogło by się wydawać, że będzie można używać tylko 2 czarów w walce. Nie jest tak. Są różne sposoby na zwiększenie ilości swoich czarów. Pierwszym z nich jest ulepszanie Gemsa z poziomu 1 na 2 a potem na 3. Jak to sie robi? Bardzo prosto. W grze występują punkty GP - Gemsa Points. Dzięki nim właśnie ulepszamy nasze Gemsa. GP zdobywa się raz w walce w dowolnym momencie jej trwania przez użycie zdolności Ssanie GP. GP używamy w specjalnie przygotowanych do tego sklepach Gemsa. Gdy Gemsa będzie na 3 poziomie mamy 3 czary. Ważne jest, że można ulepszać tylko Gemsa typu A i jedno Gemsa typu B. Kolejną możliwościa zwiększenia ilości czarów jest KOMBINACJA.

Niektóre Gemsa da sie łączyć gdy są na 3 poziomie w jedno. O tym napisane będzie kiedy indziej. Kolejną ważną metodą jest możliwość NAUKI czarów, które Gemsa posiadają. Chodzi o to , że gdy użyjemy punktów GP aby nauczyć się jakiegoś czaru, to ten czar będziemy mieć już wyuczony na zawsze i żeby go mieć nie będzie nam potrzebne Gemsa. Czy czary wychodzące bezpośrednio z Gemsa różnią się od wyuczonych. Oczywiście nie mogło być inaczej, czary wychodzące z Gemsa są silniejsze niż czary, których nauczyliśmy się.

X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X