Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Czasoprzestrzeń 3: Nowy Świat
publikacje
Recenzja na VictoryGames.eu
Recenzja na JRK

OD TWÓRCY

Długo zastanawiałem się co mogę napisać o ostatniej części Czasoprzestrzeni. Jak zwykle trudno mi sie oceniać własną grę, dlatego staram się powołać na mojego testera. Fabuła zdaje się być bardzo zwięzła i płynna. Jak twierdzi mój tester jest ona wciągająca, co mnie cieszy, ale ocenę pozostawiam Wam. Oczywiście w dziale "Fabuła" tradycyjnie nie zdradzałem zbyt wiele, ale jest to zamierzone. Słyszałem glosy, że Czasoprzestrzeń 3: Nowy Świat przewyższa poprzednie części, osobiście nie wiem co myśleć bo dla mnie to jest jedna wielka całość. Warto dodać, że scenariusz zajął mi 160 stron, plus jeszcze questy. Więc na pewno nie jest to niewiele.

Grafika, ją właśnie starałem się po troszku ulepszyć, myślę, że wyszło to nie najgorzej, co do muzyki to starałem się dopasować ja dobrze do akcji. Nie mógłbym nie dodać że ostatnią, finałową piosenkę śpiewa znów moja dobra znajoma Natalia B.

Smaczku grze na pewno dodaje system Gemsa oraz Szały. Mam nadzieje że i wam się spodobają. Czasoprzestrzeń 3 to średnio jakieś 25 godzin lub troszkę więcej gry.

Ostatnia część jest ostatecznym zakończeniem gry, zamyka ona cały cykl. Uważam, że jeżeli graliście w poprzednie części to nie możecie nie sięgnąć po trzecią, jednak jeśli nigdy nie graliście w Czasoprzestrzeń, to ta część jest skonstruowana tak, żeby gracz wiedział dobrze o co chodzi i nie miał problemów z odnalezieniem się.

Ja zastanawiam się czy gra wam się spodoba? Mam cichą nadzieją, że półtora roczny efekt mojej pracy, przypadnie wam do gustu i kiedy będziecie kończyć grę to cała trylogia zapadnie wam w pamięć i będziecie ją miło wspominać.

X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X