Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Czasoprzestrzeń 3: Nowy Świat
szały i oko w oko
Szały

Szałów, każdej z postaci nie będę opisywał, gdyż wolałbym abyście sami je odkrywali. Tu przeczytacie najważniejsze informacje.

Po pierwsze większość postaci posiada 5 "Szałów". Możliwość używania każdego kolejnego "Szału" aktywuje się automatycznie co 10 poziomów. "Szały" w czasie walki pojawiają się kiedy postać ma 25% (lub niżej) HP, znikają one gdy postać posiada więcej niż 25%HP. Za użycie "Szałów" nie tracimy MP.

Po drugie warto zapamiętać, że niektóre szały mają haczyk, tzn. że należy czytać jakie mają właściwości, bo zdarza się tak, że osoba używa "Szału", po czym ginie na polu walki.

Oko w Oko

Walka oko w oko to walka kiedy naprzeciw siebie staje dwóch przeciwników. Kilka takich walk przyjdzie stoczyć w Czasoprzestrzeni 3: Nowy Świat, dlatego chciałbym tu powiedzieć kilka słów na temat tego sposobu walki.

1. Postać ma do wyboru postawę defensywną i ofensywną (przy zmianie postawy nie traci kolejki). Postawa defensywna nastawiona jest na zmniejszenie obrażeń kosztem słabszego ataku, a postawa ofensywna ta którą bohater przyjmuje na początku walki automatycznie jest nastawiona na zadawanie większych obrażeń przeciwnikowi, ale i bohater ma mniejszą obronę.

2. Postać ma 3 możliwości : Atak, Obronę i Technikę Specjalną. Walka trwa na zasadzie gry: "papier, kamień, nożyce." Gdy wybieramy Atak to zadaje on obrażenia zawsze, Obrona broni troszke przed Atakiem, ale całkowicie przed Techniką Specjalną. Przy tym, jeśli przeciwnik zaatakuje Technika Specjalną,a bohater ma Obrone, to przeciwnik chybi , a bohater zada mu silny cios. Warto dodać, że Technika Specjalna, jest dużo silniejsza od Ataku.

W grze w Szkole Technik Specjalnych, jeden z wykładowców opowiada o walce oko w oko, a także można się z nim zmierzyć.

X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X