Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Autor Wiadomość
 Tytuł: Miasteczko Nowoczesne 2: New Green Levithan
PostNapisane: 2010-04-19, 15:02 
Plazmak Zielony

Sequel gry, która prędzej czy później może stać się hitem. Tym razem to moonka ma problem. Odwiedziła ją dziewczyna mająca kocie uszy i ogon, która przyniosła jej komputer. Moonka zafascynowana sprzętem zaczęła przy nim siedzieć i nawet się nie obejrzała, jak trafiła do RPG Makera XP. Czy uda jej się wrócić do domu? To już zależy od tego, jak daleko gracz pociągnie fabułę gry.

Obrazek Tylko 3 miejsca w grze mają taki stoper. I tylko one są dostępne w trybie potyczki z czasem.

Obrazek Walka z dwoma bossami. Tylko za pierwszym razem wyskoczy tekst "Myślisz, że to mnie boli?" mówiony przez jednego z braci-botów.

Obrazek Reptile chciał zlać tego gościa, ale pozwolił Tailsowi to zrobić. To chyba najcięższa walka w finale gry. Radzę częściej korzystać z ataków uzdrawiających.

Gra miała u mnie 3,45* Daje jej to 3+ w skali od 0 do 5, 4+ w skali szkolnej i C+ w skali F-ZERO.
Aby ściągnąć, proszę zajrzeć tutaj.

Swoją drogą, jak byście ocenili?

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Miasteczko Nowoczesne 2: New Green Levithan
PostNapisane: 2010-04-20, 16:41 
Rycerz Farzon

Przestań życ w świecie złudzeń 0.0 Ta gra nigdy nie będzie hitem, ani nawet dobrą grą. Powiedzieli ci to już chyba możliwi rmowcy. Fabuła przedstawiona okropnie, jaka Moonka, jak to trafiła do RPG MAKERA XP. Przecież prawie nikt, nie grał w 1 część, więc człowieku obudź się z tego wspaniałego snu. Twoje grafiki są okropne, mapping fatalny, pask w bsie brzydkie.

ps:
Nie gnębie twojego projektu, bo jest słaby, ale dlatego, że ty wszędzie się wcinasz z jakimiś mongolskimi prawdami robienia gier, dajesz jakieś nawiązania do tych Miasteczek Nowoczesnych, chociaż wszystko mówią, że to szmira, a ty uparcie twierdzisz, że to są hity. O co ci chodzi?
Nie grałeś w inne gry, że nie masz porównania?

PostNapisane: 2010-04-20, 17:52 
Potomek Winiwii

noruj napisał(a):
Przestań życ w świecie złudzeń 0.0 Ta gra nigdy nie będzie hitem, ani nawet dobrą grą. Powiedzieli ci to już chyba możliwi rmowcy. Fabuła przedstawiona okropnie, jaka Moonka, jak to trafiła do RPG MAKERA XP. Przecież prawie nikt, nie grał w 1 część, więc człowieku obudź się z tego wspaniałego snu. Twoje grafiki są okropne, mapping fatalny, pask w bsie brzydkie.

ps:
Nie gnębie twojego projektu, bo jest słaby, ale dlatego, że ty wszędzie się wcinasz z jakimiś mongolskimi prawdami robienia gier, dajesz jakieś nawiązania do tych Miasteczek Nowoczesnych, chociaż wszystko mówią, że to szmira, a ty uparcie twierdzisz, że to są hity. O co ci chodzi?
Nie grałeś w inne gry, że nie masz porównania?

Stary nie jedź tak na nim! atak to popieram pograj w CP albo w inne gierki i patrz co oni zrobili żeby te gry były dobre ale tez nie mowie ze masz kopiować gry!

PostNapisane: 2010-05-25, 20:26 
Plazmak Zielony

W porządku, Mred220. Od dawna już uważam Noruja za pewnego osobnika, którym nie należy się przejmować, więc skopię mu tyłek, jak tylko mi się poważnie narazi, a w tej chwili jest bezpieczny :-)

Jeśli chodzi o moonkę, to ona znowu się pojawia w "Miasteczko Nowoczesne 4: New Green Levithan Advance", ale tym razem zostaje zwerbowana do "Dziesięciu wspaniałych", których przywódcą jest znana wam osoba pracująca z Soniciem i Tailsem na Twierdzy Nowoczesnej.

A tak przy okazji, między tą częścią i następną zrobiłem pierwszy odcinek "Virtua Modern" zatytułowany "Virtua Modern: Teknoman schlaegt zurueck". Jeśli ktoś juz ukończył grę, to polecam obejrzeć. http://www.mediafire.com/file/nztwzjfyqiw/Virtua%20Modern%20ep.1%20v.1.01.exe. Miłej zabawy.

PostNapisane: 2010-05-26, 14:15 
Rycerz Farzon

Nie obrażaj innych, mateuszu.

Co do tematu.
Nie rób kolejnej części! Chyba, że się do tej gry przyłorzysz, a nie zrobisz na ,,odwal" jak wcześniejsze.
A co do odcinka. Napisałeś: ,,Jeśli ktoś juz ukończył grę, to polecam obejrzeć." Powiem ci że nikt nie grał w twoje gry.
Czemu? Bo nie przyłożyłeś się do tej gry. Ale to już pisałem 2 linijki wyżej.

PostNapisane: 2010-06-09, 14:24 
Rycerz Farzon

Słuchaj, przyłóż się do tej gry a może coś wyjdzie. Mapki musisz bardziej urozmaicić bo wygląd gry to podstawa. Przeciętny gracz może się zniechęcić do grania w gry ze słabą grafiką/mappingiem.

A co do fabuły to mógłbyś rozpisać jak się tam dostała bo nic nie wiadomo.

A i zmień windowskina bo jest obleśny.

PostNapisane: 2010-06-09, 15:59 
Rycerz Farzon

Cytuj:
W porządku, Mred220. Od dawna już uważam Noruja za pewnego osobnika, którym nie należy się przejmować, więc skopię mu tyłek, jak tylko mi się poważnie narazi, a w tej chwili jest bezpieczny

Ale on mnie poparł. 0.0

/
Czekam, aż skopiesz mi tyłek.

PostNapisane: 2010-06-09, 18:48 
Mutant

No to ja tylko powiem, że jest już permanentnie zbanowany. Gdzieś był nawet dział o tym. Chyba powinniśmy ten temat zostawić, bo sądzę, że nawet konstruktywna krytyka nie pomoże Mateuszowi. Powinniśmy tylko trzymać kciuki, żeby zrozumiał jak "ciekawą" grę tworzy.