Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Autor Wiadomość
 Tytuł: Czasoprzestrzeń 3 KLAAAAAAAASYKA
PostNapisane: 2011-06-04, 19:00 
Członek ZiFu

Po prostu uff ta gra w ogóle nie traci nic z klimatu, który towarzyszy mi kiedy grałem w nią po raz pierwszy w bodajże 2004-2005 roku. Minęło 6 lat gram w nią po raz drugi i emocje jakie budzi są identyczne - nic nie straciła (!!!!) Po odpaleniu wielu dziesiątek słabych produkcji jakie ta scena wydała przez kilka lat wyhodowanych przez fora - bliźniaczo do siebie podobnych gorszych lepszych (ci sami ludzie te same zwykle kiepskie wymagania) ta gra stworzona z dala od tego całego scenowego zgiełku i wg. własnych wymogów pokazuje jak zwyczajna wytrwałość, wyobraźnia i własne zasady, a nie "rady" prowadzą do powstawania klasyka rmowego, który jest przejrzysty klimatyczny i pędzi do przodu jak burza, a jednak robi to spokojnie. Nie znam gry, która ma podobny klimat. Muza i dialogi to wszystko napędza ciągły klimat i wrażenie wcielenia się w postać Kala. TiTek nie wiem, ale dal mnie to jest godne podziwu, że ty robisz te swoje gry, a całą scenę makera totalnie olałeś, rzuciłeś za sobą i totalnie się nie przejmujesz wszystkim co się na niej wyprawia dzięki temu ciągle drążysz w swoim światku i wyobraźni i tworzysz takie rzeczy. :-> PW też jest (nie da się tego zaprzeczyć za żadne skarby) oryginalnym klimatem niezależnie od tego że może mieć pewnie nieudogodnienia dla przeciętnego gracza to co gra oferuje to klimat.

Widać, że dużo grałeś w inne gry zagraniczne np: Legion Saga, bo zdarzają się zapożyczenia w CP3, ale to świadczy, że lubiłeś wtedy grać w inne gry na rpgmakera i czerpać z nich inspirację dlatego CP3 jest tak dobre (!) . Nie wiem może to forum nie jest za dobre, bo poszło w innym kierunku niż zasady i klimat twoich gier, dlatego że też masz swoje sprawy po za makerem i rzuciłeś je innym ludziom pod każdym względem niż to co tworzysz i jakie masz do tego podejście (a co z nim zrobili - nie miałeś na to wpływu) co może niestety wpływać na twoją opinię, ale jednak ta gra jest absolutnie wyjątkowa i zdecydowanie zaciera ewentualne wrażenie związane z forum i od razu mówi nam jakim człowiekiem jest autor gry (!) Dobra powiem tak najważniejsza różnica względem gier makerowych na scenie makera - ta gra jest żywa prawdziwa, a postaci są głębokie i żywe, prawdziwe. Przestaje się mieć wrażenie, że to komputerowe pikselki, ale niemal staje się rzeczywistością kiedy gramy (!) Nie doświadczam tego w grach na makera, a jak już to raz na ruski rok i nie tak wyraźnie i przejrzyście jak W cp3.

Wracam do przygód Kala. Normalnie chyba miszcz. Dodam, że grając pierwszy raz miałem nabite ponad 20 godzin i bodajże nie przeszedłem końcówki (O ile to była końcówka :O) Tym razem spróbuję przejść całość. Titek rób dalej piękne gry i dalej olewaj tę "scenę". RISPEKT

BTW mam koleżankę z katowic XD

Tytuł: Re: Czasoprzestrzeń 3 KLAAAAAAAASYKA
PostNapisane: 2011-06-27, 17:30 
Opiekun

Jak to miło, że ktoś jeszcze pamięta o CP :) Ja tam o moich bohaterach (czyt. Winiwia - moja ulubienica) będę zawsze pamietał. Cieszę się, że wracasz do gry ;)
Fakt, faktem, poprzez gry można wiele dowiedzieć się o ich autorze, ale oczywiście nie wszystko:)
Co do sceny, to może wygląda wszystko tak jakbym ją olewał, ale ja najzwyczajniej nie mam czasu. To co ludzie piszą, pisali, będą pisać o mnie, moich grach - nie mam na to wpływu - czy dobrze, czy źle. W każdym razie nie oglądam się na innych :)

PS. Katowice - są najlepsze;)

Pozdrawiam:)

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: Czasoprzestrzeń 3 KLAAAAAAAASYKA
PostNapisane: 2011-07-15, 19:45 
Rycerz Farzon

Na mnie można liczyć. Ja zawsze pamiętam i wiem co jest dobre, aby się trochę zabawić zabijając nudę. Oczywiście Specjały z RPG Maker stworzone przez TiTka czyli CP i PW.

NAZYWAM SIĘ Shadow EX. MOIM CELEM JEST ZOSTANIE ZAWODOWYM WRESTLEREM. ZAWSZE OSIĄGAM TO CO SOBIE WYMARZĘ. TUTAJ TEŻ NIE BĘDZIE WYJĄTKÓW. POWODEM JEST WYŁĄCZNIE ZWIĘKSZAJĄCA SIĘ CZARNA LISTA MOICH WROGÓW. NIE ZAMIERZAM SIĘ WYCOFAĆ!

Zobacz profil Wyślij e-mail