Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie  

Autor Wiadomość
 Tytuł: No to co tam u was?
PostNapisane: 2019-04-14, 09:44 
Tajna Policja

Minęły lata. Pięć, dla niektórych dziesięć... Równie dobrze tak dla hecy możemy podzielić się jakimiś luźnymi rzeczami które się z nami działy lub dalej dzieją.

- Czy dalej parasz się RPG Makerem? Tworzysz, a może tylko grasz lub śledzisz nowinki?

- Czy dalej czekasz na Parellel Worlds 2?

- Kogo pamiętasz z tego forum i chciałbyś znowu tu zobaczyć choć na chwilę?

- Najlepsze wspomnienie/a z tego forum?

- A życie jak się potoczyło, jakieś duże sukcesy bądź porażki dające nauczki?

- A może chcesz dodać coś na inny temat od siebie?

Może ja zacznę, RPG Maker XP nadal jest i pozostanie w moim sercu, wiem że inne zdążyły już powstać ale one dla mnie nie istnieją. Albo dziwne grafiki albo mechaniki albo może fakt że ten już znam na wylot i nie chcę zmian. Raz na rok odwiedzam zagraniczne fora sprawdzając czy pojawiły się jakieś nowe super skrypty, i ku mojemu zdziwieniu nadal takowe powstają, jak widać nie ja jeden pałam sentymentem do XPeka. Co do tworzenia to mam jedynie w planach zrobić duży, nietypowy projekt i wydać go na Steamie, ale dorosłe życie nie daje czasu by się w to bawić.

Na grę TiTka nie czekam bo nigdy nie czekałem, przybyłem na to forum z innej okazji :-P

Po tylu latach średnio pamiętam użytkowników ale najbardziej to chyba NIC, kometax, Rafcik, Naler, Rave, X-Tech, ze starszych Ceres-chan, Ska'ciu, Adziol, neorpgomaniak, Drago, Caesum.

Miłych wspomnień mam kilka: X-Tech szalejący na shoutboxie (to chyba Rave był tym który się z nim otwarcie kłócił?), ja i kometax przepytujący siebie nawzajem ze znajomości gier bądź niejaki MateuszSSJ8 i jego cytat "Jutro zrobię nową grę ale jeszcze nie wiem o czym"

Życie wywiodło mnie daleko od domu gdzie się ustatkowałem i wpadłem w rutynę. Tęskno mi do starych czasów gdzie spędzenie całego dnia na robieniu swojej gry i przeglądaniu internetu za nowymi skryptami było uznawane za dzień przyjemny i dobrze spędzony.

A teraz zaglądam tu może raz na pół roku, jak mi przypadkiem nazwa mignie przed oczami na liście zakładek w mozilli. No to chyba tyle...

Zobacz profil Wyślij e-mail  

Tytuł: Re: No to co tam u was?
PostNapisane: 2019-07-22, 11:29 
Mutant

- Nie parałem się właściwie nigdy, ale zawsze z sentymentem podchodzę do tematu. Pamiętam czasy, kiedy ludzie, widząc grę stworzoną w RPGMakerze dyskredytowali ją, z uwagi że "jak Tibia" (ludzie nie stąd, oczywiście), a ja wtedy mogłem wkroczyć i powiedzieć "nie, takie gry mogą być naprawdę dobre!".
- Już mi przeszło, ale na pewno bym zagrał, gdyby się pojawiła. Dalej jedynka pozostaje w moim sercu.
- Ja naprawdę nie bardzo pamiętam ludzi, mówiąc szczerze, przede wszystkim nicki i musiałbym przeczesać forum, żeby sobie przypomnieć. Ciebie pamiętam, NIC oczywiście, z WolFem utrzymywałem kontakt przez jakiś czas po opuszczeniu forum i jestem trochę ciekaw co u niego. Rafcika się kiedyś zapytam, czy jeszcze pamięta o tym forum :P
- Sesja PBF, która nie doszła do skutku, ale zapowiadałem bardzo dobrze. Offtopowe tematy i gry, które się tu toczyły. Hype na Parallel Worlds. I dużo pomniejszych.
- Na razie niewiele jestem w stanie tu wpisać, z przyczyn różnych.
- I jakoś trudno mi zapomnieć o tym forum. Sentyment jednak zostaje i silny jest.

Zobacz profil Wyślij e-mail