Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/clients/client0/web19/web/nic_gral/lib/kernel.php on line 509
TiTek
Parallel Worlds 2
fabuła

Absenia okrążona zostaje przez rasę potworów. Król chcąc chronić mieszkańców tego nadmorskiego kraju, rozstawia wojska tak, by pilnowały bezpieczeństwa na terenach najbardziej zagrożonych. Szukając powodu dziwnej organizacji potworów, Król Heron IX, otrzymuje utlimatum od Opiekuna, w którym jasno jest powiedziane, że jeśli nie odda Absenii dobrowolnie, to ta zostanie zrównana z ziemią. Bowiem jak twierdzi władzca Korsanii, to on panuje nad potworami i wyznacza ich kolejne ruchy.

Heron IX chcąc przekonać się czy to prawda, decyduje się wysłać na wyspę korsańską najsłynniejszego w Absenii łowcę przygód - Leviathana (3 klasy: wojownik, mag, zabójca). Ten ostatni nie ma najlepszych stosunków z królem, ale ze względu na ostatnie wydarzenia i sprawy osobiste, postanawia ruszyć na przygodę swojego życia. Niespodziewa się jednak co ona przyniesie. Lev nie ma pojecią, że wróg, do którego się udaje jest wszechmocną i niezwykle przenikliwą istotą, która wyznaczyła sobie kolejny cel... nieśmiertelność.

X
X X X X X X X X X
X X X X X X X X X
X X